Будинок натуральної косметики – це не просто інтернет-магазин. Це спільнота людей, які роблять свідомий вибір на користь натуральності, природності та ефективності.

Ми зібрали для вас понад 100 брендів натуральної та ефективної косметики з різних куточків світу, представлених у всіх категоріях. Тут ви знайдете продукти з урахуванням ваших переваг та особливостей:

  • косметика для догляду за обличчям для будь-якого типу шкіри та віку,
  • домашня та професійна косметика для догляду за волоссям та шкірою голови,
  • продукти для ефективного та SPA-догляду за тілом у домашніх умовах,
  • корисні та модні аксесуари.

Ми працюємо для вас з 2019 року. Серед наших партнерів лише перевірені виробники, чиї продукти, розробки та умови виробництва відповідають усім міжнародним вимогам.

Нашими головними критеріями при виборі того чи іншого косметичного бренду є натуральність та висока якість інгредієнтів, а також їхня ефективність та повна безпека.

Клієнтський сервіс на висоті!
Нам важливо, щоб наша з вами співпраця приносила вам задоволення. Щоб забезпечити нашим клієнтам високий сервіс, ми працюємо у вихідні та свята.

Наші менеджери – помічники та консультанти. Вони із задоволенням допоможуть підібрати косметику з урахуванням ваших побажань, а також підкажуть, як оформити замовлення та здійснити оплату. Менеджери відповідають на запитання в телефонному режимі, в онлайн-чаті.

Під час консультації ми враховуємо вашу історію покупок та спілкування з нами, щоб персоналізувати відповіді та пропозиції. Нам важливо вирішити питання швидко та якісно. Формування довгострокових відносин із клієнтами – одна з головних цілей нашої компанії. Ми розуміємо, що вам зручніше купувати товари в магазині, де знають про ваші уподобання та допомагають зробити правильний вибір.


Продавці-консультанти інтернет-магазину COSMETICS LAND регулярно проходять професійне навчання. Глибоке вивчення асортименту товарів дозволяє їм досконало володіти інформацією про склад та дію косметичних засобів та їх окремих компонентів, а також грамотно консультувати покупців, допомагаючи їм зробити оптимальний вибір.

Комплексний підхід до товарів та послуг
Купівля косметики проста лише на перший погляд, оскільки важливо подбати про комплексний догляд для досягнення максимального результату.

Ми формуємо наш каталог товарів таким чином, щоб ви легко змогли підібрати комплекс засобів для вирішення вашої проблеми.

Якщо у вас виникнуть проблеми з вибором косметики, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Ми надаємо професійну консультацію та оперативно доставимо ваше замовлення до будь-якої точки країни, крім тимчасово окупованої території України.